Oficiální web Technických služeb města Kralupy nad Vltavou

TSM Kralupy nad Vltavou

Libušina 123

Tel.: +420 315 726 589

E-mail: tsm@mestokralupy.cz

Poslední klient bude odbaven 15 minut před koncem pracovní doby, případně 15 minut před začátkem polední přestávky.

Opravy komunikací ze strany TSM začali již začátkem března

Vloženo 5. března 2020, 10:32 výstavba

Opravy komunikací ze strany TSM začali již začátkem března

Zimu jsme tento rok příliš nepocítili, ale i tak nebylo možné v lednu a v únoru provádět běžné stavební práce ve městě, tak jak je zvykem to po zbytek roku. Důvodem byly časté výkyvy teplot, které neumožňují provádění některých stavebních postupů. Jedná se o teploty pod nulou, které by stavební práce následně znehodnotili. Ačkoli to není vždy zvykem, letos se ve městě opravil první chodník (na rohu ulic Přemyslova x Chelčického) již na začátku března. Důvodem je právě příznivé počasí. Jelikož je předpověď i nadále příznivá, započala již také kontrola všech chodníků a vozovek v našem městě.  Po následném vyhodnocení bude přistoupeno nejdříve k realizaci drobných oprav (lokální propady, výtluky apod.) jakmile bude vše hotovo (předpokládáme cca 1 měsíc) budou odstartovány opravné práce větších rozsahů (celoplošné opravy chodníků). O těchto opravách budeme občany přilehlých nemovitostí vždy dopředu informovat, tak abychom je co nejméně obtěžovali. 

   Koho napadne co dělají TSM (středisko oprav komunikací) v zimně, když není co dělat, toho mohu ubezpečit, že je stále co dělat :). V posledních letech se v zimě intenzivně věnujeme modernizaci sběrového dvora a rovněž údržbě našeho areálu. 

     TSM však nezajišťují pouze opravy komunikací. Do aktualit píši sice pouze na toto téma....důvodem je především to, že jsou to činnosti, které se úzce dotýkají našich občanů a mohou je do jisté míry i omezovat. 

   Ostatní činnosti najdete snadno na domovské stránce tohoto webu po rozkliknutí jsou k dohledání i    podrobnější informace ke každé profesi. Do budoucna bych se zde o každé zmínil třeba i z jiného úhlu.  

Inserted by: Luboš Němec

← Back to news

Závady, nedostatky a podněty apod. je možné nahlásit pomocí jednoduchého online nástroje pro hlášení závad případně pomocí uvedených kontaktů.