Oficiální web Technických služeb města Kralupy nad Vltavou

TSM Kralupy nad Vltavou

Libušina 123

Tel.: +420 315 726 589

E-mail: tsm@mestokralupy.cz

Content of this page is not available in selected language (en).

   Zajišťujeme údržbu městské zeleně (sečení trávy)a údržbu zeleně v okolí pozemních komunikací v katastru města Kralupy nad Vltavou. Dále zajišťuje ve spolupráci s odborem životního prostředí (objednatel) nahodilou údržbu zeleně v některých lokalitách města (prořezy, odstraňovaní padlých stromů a pod). K údržbě zelených ploch máme k dispozici univerzální stroje holder s nástavbami pro sečení, dále sekačku osazenou na hydraulickém rameni, které je možné připevnit na traktor. Obtížně přístupná místa upravujeme pomocí strunových sekaček.

   Níže v příloze ke stažení naleznete mapy ploch na území města, na kterých zajišťujeme sečení. Zbývající sečené plochy na území města, včetně údržby keřů a stromů jsou zajišťovány externími firmami zajišťovanými odborem životního prostředí. V případě připomínek (neposekaná tráva, neprovedený úklid po sečení, špatně provedené sečení či údržba zeleně a další), které nespadají do naší údržby se prosím obracejte na paní inženýrku Ivetu Nezbedovou viz. http://www.mestokralupy.cz/mestsky-urad/kontakty/93-ing-iveta-nezbedova/.

 

undefined

Závady, nedostatky a podněty apod. je možné nahlásit pomocí jednoduchého online nástroje pro hlášení závad případně pomocí uvedených kontaktů.