Oficiální web Technických služeb města Kralupy nad Vltavou

TSM Kralupy nad Vltavou

Libušina 123

Tel.: +420 315 726 589

E-mail: tsm@mestokralupy.cz

Poslední klient bude odbaven 15 minut před koncem pracovní doby, případně 15 minut před začátkem polední přestávky.

Content of this page is not available in selected language (en).

Část městské zeleně

   Zajišťujeme údržbu městské zeleně (sečení trávy)a údržbu zeleně v okolí pozemních komunikací v katastru města Kralupy nad Vltavou. Dále zajišťuje ve spolupráci s odborem životního prostředí (objednatel) nahodilou údržbu zeleně v některých lokalitách města (prořezy, odstraňovaní padlých stromů a pod). K údržbě zelených ploch máme k dispozici univerzální stroje holder s nástavbami pro sečení, dále sekačku osazenou na hydraulickém rameni, které je možné připevnit na traktor. Obtížně přístupná místa upravujeme pomocí strunových sekaček.

   Níže v příloze ke stažení naleznete mapy ploch na území města, na kterých zajišťujeme sečení. Zbývající sečené plochy na území města, včetně údržby keřů a stromů jsou zajišťovány externími firmami zajišťovanými odborem životního prostředí. V případě připomínek (neposekaná tráva, neprovedený úklid po sečení, špatně provedené sečení či údržba zeleně a další), které nespadají do naší údržby se prosím obracejte na paní inženýrku Lucii Novotnou viz. https://www.mestokralupy.cz/mestsky-urad/kontakty/179-lucie-novotna

 

undefined

Závady, nedostatky a podněty apod. je možné nahlásit pomocí jednoduchého online nástroje pro hlášení závad případně pomocí uvedených kontaktů.