Oficiální web Technických služeb města Kralupy nad Vltavou

TSM Kralupy nad Vltavou

Libušina 123

Tel.: +420 315 726 589

E-mail: tsm@mestokralupy.cz

Poslední klient bude odbaven 15 minut před koncem pracovní doby, případně 15 minut před začátkem polední přestávky.

Content of this page is not available in selected language (en).

Správa komunikací

Zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce, opravy (výtluků, nevyhovujících povrchů- odvodnění, zvlněné povrchy, opotřebení, atd), údržbu místních komunikací a dopravního značení v katastru města Kralupy nad Vltavou. Jedná se o cca 70.km chodníků a 70 km vozovek, 26 mostů a mostků vyjma vozovek, které jsou v majetku středočeského kraje: 

na těchto vozovkách zajištuje výstavbu, opravy, údržbu a čištění místních komunikací a dopravní značení správa údržby silnic středočeského kraje. Telefon dispečinku SÚS Mnichovo Hradiště: 602 739 770. Jedná se o silnice v ulicích: Přemyslova,  S.K.Neumanna, Podřipská, 28. října, Hybešova, Pražská, Dobrovského, Hálkova, Generála Klapálka, Na Velvarské silnici, Na Hrázi, 9. května,U hřbitova, Ke Hřbitovu, Kladenská, Minická, Mostní, Poděbradova, V Růžovém Údolí, Veltruská, V pískovně, U dýhárny, chodníky na mostě             T.G. Masaryka

 

 


Závady, nedostatky a podněty apod. je možné nahlásit pomocí jednoduchého online nástroje pro hlášení závad případně pomocí uvedených kontaktů.