Oficiální web Technických služeb města Kralupy nad Vltavou

TSM Kralupy nad Vltavou

Libušina 123

Tel.: +420 315 726 589

E-mail: tsm@mestokralupy.cz

Poslední klient bude odbaven 15 minut před koncem pracovní doby, případně 15 minut před začátkem polední přestávky.

Content of this page is not available in selected language (en).

Správa komunikací

V týdnu 7.7.2023-21.7.2023 nebude pro veřejnost z důvodu dovolené k dispozici správa komunikací. Za vzniklé obtíže se omlouváme.
Zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce, opravy (výtluků, nevyhovujících povrchů- odvodnění, zvlněné povrchy, opotřebení, atd), údržbu místních komunikací a dopravního značení v katastru města Kralupy nad Vltavou. Jedná se o cca 70.km chodníků a 70 km vozovek, 26 mostů a mostků vyjma vozovek, které jsou v majetku středočeského kraje: 

na těchto vozovkách zajištuje výstavbu, opravy, údržbu a čištění místních komunikací a dopravní značení správa údržby silnic středočeského kraje. Telefon dispečinku SÚS Mnichovo Hradiště: 602 739 770. Jedná se o silnice v ulicích: Přemyslova,  S.K.Neumanna, Podřipská, 28. října, Hybešova, Pražská, Dobrovského, Hálkova, Generála Klapálka, Na Velvarské silnici, Na Hrázi, 9. května,U hřbitova, Ke Hřbitovu, Kladenská, Minická, Mostní, Poděbradova, V Růžovém Údolí, Veltruská, V pískovně, U dýhárny, chodníky na mostě             T.G. Masaryka

 

 


Závady, nedostatky a podněty apod. je možné nahlásit pomocí jednoduchého online nástroje pro hlášení závad případně pomocí uvedených kontaktů.